Outsourcing IT - dla kogo

Jak powszechnie wiadomo informatyka jest bardzo szeroką dziedziną. W związku z tym bardzo trudno jest zatrudnić w firmie jedną osobę, która posiadałaby wystarczającą wiedzę, zarówno na temat programowania, jak i serwisowania, czy projektowania graficznego. W tym przypadku dużo bardziej racjonalne jest korzystanie z firm zewnętrznych, dostarczających kompleksowe usługi. T-LAN Outsourcing IT to zespół specjalistów różnych dziedzin informatyki. Poniżej znajdą Państwo szczegółowy opis działalności.

Outsourcing IT - to stała opieka nad całą infrastrukturą informatyczną Twojej firmy; to krótki czas reakcji na wszelkie zgłoszone problemy; to regularna diagnostyka sieci, sprzętu oraz oprogramowania; to doradztwo techniczne, e-marketingowe; zarządzanie projektami informatycznymi; to oszczędności (nie trzeba zatrudniać wielu specjalistów), to gwarancja ciągłości pracy Twojej firmy.


Usługi Informatyczne
- są to doraźne usługi dla klientów nie posiadających stałych umów serwisowych z naszą firmą informatyczną, nie potrzebujących konsultacji oraz stałego nadzoru nad infrastrukturą IT, usługi informatyczne realizujemy również osobom prywatnym.

Filtr tytułów     Wyświetl: 
#
1
2
3
4
5